VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: n/a
sl: n/d

en: Translate
sl: Prevodi
