VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Translate
sq: Përkthe

en: export
sq: eksporto
