VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Read more
sv: Läs mer

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Advanced
sv: Utökad

en: Gender
sv: Kön

en: Export data
sv: Exportera data

en: Import data
sv: Importera data

en: The import data is not valid import text.
sv: Det importerade datat är inte giltig text för import.

en: Go back
sv: Tillbaka

en: Translate
sv: Översätt

en: export
sv: exportera

en: Maximum Filesize: %size
sv: Maximal filstorlek: %size

en: Missing directory.
sv: Saknar katalog.

en: Exists (%path).
sv: Existerar (%path).

en: User created
sv: Användare skapade
