VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: n/a
te: వర్తించదు

en: Translate
te: అనువదించు
