VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: Export data
tr: Verileri dışarı aktar

en: Import data
tr: veri alma

en: The import data is not valid import text.
tr: Veriler içe aktarma için uygun değil.

en: Go back
tr: Geri dön

en: Translate
tr: Çevir

en: export
tr: dışarı ver

en: Maximum Filesize: %size
tr: Maksimum Dosya Boyutu: %size

en: VoIP Voice landing page
tr: VoIP Voice açılış sayfası
