VoIP Voice (6.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: n/a
az: yox

en: Advanced
az: Əlavə

en: Translate
az: Tərcümə etmək
