VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: n/a
fa: هیچ

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Gender
fa: جنسیت

en: Import data
fa: وارد کردن اطلاعات

en: Go back
fa: بازگشت به عقب

en: Translate
fa: ترجمه

en: export
fa: صدور

en: Maximum Filesize: %size
fa: حداکثر سایز فایل: %size

en: Exists (%path).
fa: وجود دارد (%path).
