VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Read more
he: קראו עוד

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: n/a
he: -ללא-

en: Advanced
he: מתקדם

en: Export data
he: יצוא נתונים

en: Import data
he: יבוא נתונים

en: The import data is not valid import text.
he: נתוני הקלט אינם טקסט קלט חוקי.

en: Go back
he: חזרה

en: Translate
he: תרגום

en: export
he: ייצוא

en: Maximum Filesize: %size
he: גודל קובץ מקסימלי: %size
