VoIP Voice (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Language
id: Bahasa

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: n/a
id: t/t

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Go back
id: Kembali

en: Translate
id: Terjemahkan
