VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Translate
ka: თარგმნა
