VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: n/a
lv: n/p

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Translate
lv: Tulkot

en: export
lv: eksportēt
