VoIP Voice (6.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်
