Volunteer Rally (6.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Search
hy: Որոնել

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Log out
hy: Ելք
