Volunteer Rally (6.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Search
se: Oza

en: Page
se: Siidu

en: Log out
se: Logge eret

en: About
se: Birra
