Volunteer Rally (6.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Search
gu: શોધ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Both
gu: બંને

en: Log out
gu: બહાર નીકળો

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: About
gu: વિશે
