Volunteer Rally (6.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Search
mr: शोध

en: Page
mr: पान

en: Log out
mr: लॉग आऊट

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
