Volunteer Rally (6.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Home
pt: Início

en: Search
pt: Pesquisar

en: Page
pt: Página

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Both
pt: Ambos

en: Log out
pt: Encerrar sessão

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: About
pt: Sobre

en: Search this site
pt: Procurar no site

en: Create new user
pt: Criar novo utilizador

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Highlighted content
pt: Conteúdos destacados

en: Submitted by !username on !datetime
pt: Submetido por !username em !datetime

en: Secondary menu
pt: Menu secundário
