Vote Up/Down (6.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
ar: مُعَطَّل

en: Tags
ar: وسوم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: Types
ar: الأنواع

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: User
ar: المستخدم

en: action
ar: إجراء

en: Node
ar: العقد

en: Vote
ar: صوّت

en: General
ar: عام

en: !time ago
ar: منذ !time

en: Votes
ar: الأصوات
