Vote Up/Down (6.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: Types
ast: Tribes

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: User
ast: Usuariu

en: action
ast: Aición

en: Node
ast: Noyu

en: General
ast: Xeneral

en: !time ago
ast: hai !time

en: Votes
ast: Votos
