Vote Up/Down (6.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Tags
bg: Категории

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Types
bg: Видове

en: User
bg: Потребител

en: action
bg: действие

en: Vote
bg: глас

en: General
bg: Общи

en: !time ago
bg: преди !time

en: Votes
bg: Гласа
