Vote Up/Down (6.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Types
ca: Tipus

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: User
ca: Usuari

en: action
ca: acció

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Teaser view
ca: Vista resumida

en: Full-page view
ca: Vista de pàgina completa

en: Teasers and full-page view
ca: Vistes resumida i completa

en: Vote
ca: Vota

en: Advanced
ca: Avançat

en: !time ago
ca: fa !time

en: Votes
ca: Vots
