Vote Up/Down (6.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: Types
eo: Tipoj

en: User
eo: Uzanto

en: action
eo: ago

en: Node
eo: Nodo

en: Voting
eo: Voĉdonado

en: Vote
eo: Voĉdono

en: !time ago
eo: %time antaŭe

en: Votes
eo: Voĉdonoj
