Vote Up/Down (6.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: Types
et: Tüübid

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: User
et: Kasutaja

en: action
et: toiming

en: Node
et: Postitus

en: Vote
et: Hääleta

en: Advanced
et: Täpsem

en: General
et: Üldine

en: !time ago
et: !time tagasi

en: Votes
et: Hääled
