Vote Up/Down (6.x-1.0-beta4) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Date
fil: Petsa

en: !time ago
fil: !time ang nakalipas
