Vote Up/Down (6.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Tags
is: Frámerki

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagfesting

en: Types
is: Sløg

en: User
is: Brúkari

en: action
is: gerð

en: Node
is: Knútur

en: Vote
is: Atkvøð

en: !time ago
is: !time síðani

en: Votes
is: Atkvøður
