Vote Up/Down (6.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
he: מבוטל

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Types
he: סוגים

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: User
he: משתמש

en: action
he: פעולה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Voting
he: הצבעה

en: Vote
he: הצבע

en: Advanced
he: מתקדם

en: General
he: כללי

en: !time ago
he: לפני !time

en: Votes
he: הצבעות
