Vote Up/Down (6.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Tags
hr: Tagovi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: Types
hr: Vrste

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: User
hr: Korisnik

en: action
hr: radnja

en: Voting
hr: Glasovanje

en: Vote
hr: Glas

en: Advanced
hr: Napredno

en: General
hr: Općenito

en: !time ago
hr: prije !time

en: Votes
hr: Glasova
