Vote Up/Down (6.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
id: Non-aktif

en: Tags
id: Tag

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Date
id: Tanggal

en: Types
id: Tipe

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: User
id: Anggota

en: action
id: perintah

en: Vote
id: Pilih

en: !time ago
id: !time yang lalu

en: Votes
id: Suara
