Vote Up/Down (6.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Types
kk: Типтар

en: User
kk: Пайдаланушы

en: action
kk: әрекет

en: Node
kk: Түйін

en: Vote
kk: Дауыс беру

en: General
kk: Басты

en: !time ago
kk: !time бұрын

en: Votes
kk: Дауыстар

en: Voting details
kk: Дауыстар
