Vote Up/Down (6.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Tags
lv: Iezīmes

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: Types
lv: Tipi

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: action
lv: darbība

en: Node
lv: Mezgls

en: Voting
lv: Balsošana

en: Vote
lv: Balsot

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: General
lv: Galvenie

en: !time ago
lv: !time atpakaļ

en: Votes
lv: Balsis

en: Your votes
lv: Jūsu balsojums
