Vote Up/Down (6.x-1.0-beta4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Node
ml: പര്‍വ്വം
