Vote Up/Down (6.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Tags
nl: Labels

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: Types
nl: Typen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: action
nl: actie

en: Voting
nl: Stemmen

en: Node types
nl: Node-types

en: Teaser view
nl: Teaser-weergave

en: Vote
nl: Stem

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: General
nl: Algemeen

en: !time ago
nl: !time geleden

en: Votes
nl: Stemmen
