Vote Up/Down (6.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Date
pt: Data

en: Types
pt: Tipos

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: User
pt: Usuário

en: action
pt: ação

en: Voting
pt: Votos

en: Node types
pt: Tipos de conteúdo

en: Teaser view
pt: Visualização de chamada

en: Full-page view
pt: Exibição de página inteira

en: Teasers and full-page view
pt: Chamadas e exibição de página inteira

en: Vote
pt: Votar

en: Advanced
pt: Avançado

en: General
pt: Geral

en: !time ago
pt: há !time

en: Votes
pt: Votos
