Vote Up/Down (6.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
tr: Etkin Değil

en: Tags
tr: Etiketler

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Date
tr: Tarih

en: Types
tr: Biçimler

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: action
tr: eylem

en: Node
tr: Düğüm

en: Vote
tr: Oy ver

en: Advanced
tr: İleri düzey

en: General
tr: Genel

en: !time ago
tr: !time önce

en: Votes
tr: Oylar
