Vote Up/Down (6.x-1.0-beta5) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: Types
af: Tipes

en: User
af: Gebruiker

en: action
af: aksie

en: Node
af: Mode

en: Vote
af: Stem

en: !time ago
af: !time gelede

en: Votes
af: Stemme
