Vote Up/Down (6.x-1.0-beta5) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: User
am: ተጠቃሚ
