Vote Up/Down (6.x-1.0-beta5) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Types
bs: Tipovi

en: User
bs: Korisnik

en: action
bs: akcija

en: Node
bs: Nod

en: Vote
bs: Glas

en: !time ago
bs: prije !time

en: Votes
bs: Glasovi
