Vote Up/Down (6.x-1.0-beta5) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Date
da: Dato

en: Types
da: Typer

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: User
da: Bruger

en: action
da: handling

en: Node
da: Indholdselement

en: Voting
da: Bedømmelse

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Vote
da: Stem

en: Advanced
da: Avanceret

en: General
da: Generelt

en: !time ago
da: !time siden

en: Votes
da: Stemmer

en: Advanced configuration
da: Avancerede indstillinger

en: Your votes
da: Dine stemmer
