Vote Up/Down (6.x-1.0-beta5) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Tags
fi: Vapaa määrittely

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Types
fi: Tyypit

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: action
fi: toiminto

en: Node
fi: Solmu

en: Voting
fi: Äänestys

en: Node types
fi: Solmutyypit

en: Teaser view
fi: Teaser näkymä

en: Full-page view
fi: Kokosivun näkymä

en: Teasers and full-page view
fi: Teaserit ja kokosivun näkymä

en: Vote
fi: Äänestä

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: !time ago
fi: !time sitten

en: Votes
fi: Äänet
