Vote Up/Down (6.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: Types
gl: Tipos

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: User
gl: Usuario/a

en: action
gl: acción

en: Node
gl: Nodo

en: Vote
gl: Votar

en: !time ago
gl: Fai !time

en: Votes
gl: Votos
