Vote Up/Down (6.x-1.0-beta5) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Date
hu: Dátum

en: Types
hu: Típusok

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: User
hu: Felhasználó

en: action
hu: akció

en: Node
hu: Tartalom

en: Voting
hu: Szavazás

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Teaser view
hu: Csak bevezető

en: Full-page view
hu: Teljes oldal nézet

en: Teasers and full-page view
hu: Bevezetők és teljes oldal nézet

en: Vote
hu: Szavazat

en: Advanced
hu: Haladó

en: General
hu: Általános

en: !time ago
hu: !time

en: Votes
hu: Szavazatok

en: 1 point | @count points
hu[0]: 1 pont
hu[1]: @count pont

en: Reset vote
hu: Szavazat visszaállítása

en: Voting API tag
hu: Szavazó API jelölő

en: Since Vote Up/Down uses Voting API, all votes will be tagged with this term. (default: vote)<br />This tag is useful is you have deployed various modules that use Voting API. It should always be a unique value. Usually, there is NO need to change this.
hu: Mióta a <em>Vote Up/Down</em> a <em>Voting API</em> modult használja, minden szavazat meg lesz jelölve evvel a jelölővel. (Alapértelmezés: vote)<br />Ez a jelölő akkor hasznos, ha a telepített modulok különböző célokra használják a <em>Voting API</em> modult. Értékének mindig egyedinek kell lennie. A legtöbb esetben ezt NEM kell megváltoztatni.

en: access vote up/down statistics
hu: vote up/down statisztikák elérése

en: administer vote up/down
hu: vote up/down adminisztrációja

en: Control the functioning of Vote Up/Down.
hu: A <em>Vote Up/Down</em> működésének vezérlése.

en: Voting details
hu: Szavazás részletei

en: Your votes
hu: Saját szavazatok

en: Vote Up/Down
hu: Szavazat fel és le
