Vote Up/Down (6.x-1.0-beta5) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Tags
ja: タグ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Date
ja: 日付

en: Types
ja: タイプ

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: User
ja: ユーザー

en: action
ja: アクション

en: Node
ja: ノード

en: Voting
ja: 投票

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Teaser view
ja: ティーザービュー

en: Full-page view
ja: フルページビュー

en: Teasers and full-page view
ja: ティザーとフルページビュー

en: Vote
ja: 投票

en: Advanced
ja: 高度

en: General
ja: 全般

en: !time ago
ja: !time 前

en: Votes
ja: 投票
