Vote Up/Down (6.x-1.0-beta5) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: Types
jv: Tipe

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: User
jv: Panganggo

en: action
jv: aksi

en: Vote
jv: Pilih

en: General
jv: Umum

en: !time ago
jv: !time kepengker
