Vote Up/Down (6.x-1.0-beta5) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: action
km: សកម្មភាព

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Vote
km: ការបោះឆ្នោត​

en: General
km: ទូទៅ​

en: !time ago
km: !time កន្លង​ទៅ

en: Votes
km: ការ​បោះឆ្នោត​
