Vote Up/Down (6.x-1.0-beta5) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: action
ku: کردار

en: Node
ku: گرێ

en: Vote
ku: ده‌نگدان

en: General
ku: گشتی

en: !time ago
ku: !time لەمەوبەر

en: Votes
ku: ده‌نگ
