Vote Up/Down (6.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Types
lt: Tipai

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: User
lt: Narys

en: action
lt: veiksmas

en: Node
lt: Mazgas

en: Voting
lt: Balsavimas

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Advanced
lt: Papildomai

en: General
lt: Bendras

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Votes
lt: Balsai
