Vote Up/Down (6.x-1.0-beta5) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Types
mn: Төрлүүд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: action
mn: үйлдэл

en: Node
mn: Зангилаа

en: Vote
mn: Санал

en: !time ago
mn: !time өмнө

en: Votes
mn: Саналууд
