Vote Up/Down (6.x-1.0-beta5) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Date
mr: दिनांक

en: User
mr: सदस्य

en: action
mr: कृती

en: Vote
mr: मत

en: General
mr: साधारण

en: Votes
mr: मते
