Vote Up/Down (6.x-1.0-beta5) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: action
my: လုပ်ဆောင်ချက်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်
