Vote Up/Down (6.x-1.0-beta5) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: User
nn: Brukar

en: action
nn: handling

en: Vote
nn: Stem

en: !time ago
nn: !time sidan
